Armani Si 30 ml – zaprojektowany z myślą o kobietach

pachnieć perfum

Każda nowoczesna kobieta, potrzebuje od czasu do czasu wprowadzić odrobinę zmian w swoim życiu. Zmiany oczywiste, to z całą pewnością zmiana stylu ubioru, który dostosujemy do pory dnia, pogody, czy pory roku. W grę wchodzą także głębsze rewolucje, jak zmiana makijażu, na mniej lub bardziej wyzywający. Wszystko jest zależne od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Zmieniamy też samochody, domy lub mieszkania, czy nawet pracę, a w ostateczności także i partnera.Natomiast zapachy zmieniamy rzadko, przywiązujemy się do nich i do skojarzeń, oraz wspomnień, które ze sobą niosą i które są z nimi związane. Tym bardziej, że znaleźć dobry zapach, który będzie do nas pasował, wcale nie jest łatwo, zaś wydawanie pieniędzy na nieudane zakupy nie leży w kobiecej naturze. Dlatego Christine Nalega, projektując nowy zapach Armani Si 30 ml, zdecydowała się umieścić go w zgrabnym i eleganckim opakowaniu, w którym mieści się akurat tyle, ile trzeba, aby przetestować nowy zapach.

Zmiana zapachu

Dlaczego warto jest zmienić nasz dotychczasowy zapach na Armani Si 30 ml? Bo potrzeba tych drobnych, subtelnych zmian, leży w kobiecej naturze. Daje nam możliwość subtelnego, ledwo wyczuwalnego kreowania i wpływania na nasze otoczenie. Taka zmiana nie rzuca się w oczy tak jak zakup nowej torebki od renomowanego projektanta, czy zakup modnych, krzykliwych butów. Ale jest odczuwalny i wywołuje podobny efekt, bez krzykliwej ostentacji.

Co zmieniamy zapachem?

Armani Si 30 ml to szyprowo-owocowe połączenie, budujące wrażenie świeżości i elegancji. Nuta bazy, czyli paczula, ambroksan, wanilia i nuty drzewne. Do tego nuta serca złożona z róży i frezji, skomponowana z aromatem liści czarnej porzeczki. To wszystko pozwala zbudować odpowiedni efekt i ramę do tworzenia silnej kreacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *