Mężczyzna pachnący lasem

las zapach

Zapach Dior sauvageto połączenie najróżniejszych nut zapachowych, które swoim niesamowitym wyrazem, są najlepszym manifestem męskości. Ich ciemna i słodka nuta bergamotki, świetnie dopasuje się do mężczyzny, który ma wiele od zaoferowania, a nie lubi ujawniać całego siebie przed światem. Ten świeży zapach, kojarzy się z lasem zaraz po deszczu. Każdy prawdziwy mężczyzna wracający ze spaceru w mokrym lesie, będzie pachniał właśnie taką świeżością i tajemnicą, jaką może zaoferować całym sobą.

Jak las po burzy

Tuląc się do mężczyzny pachnącego w ten sposób, na myśl przychodzi zapach lasu zaraz po burzy. Wilgotne liście pachną świeżością, a mokre runo daje zapach aksamitnej wilgoci. Mężczyzna noszący na sobie Dior sauvage to mężczyzna dojrzały, gotowy do poważnych decyzji i świadomy swoich atutów, jako mężczyzna, ojciec, obywatel. Nie jest to zapach dla młodego chłopca, który jaszcze szuka swojej drogi. Dior sauvageto odpowiedź dla każdego mężczyzny, który odnalazł już swoje miejsce na świecie.

Idealny prezent dla twojego mężczyzny

Jeśli wiesz, że Twój partner jest właśnie kimś takim, a nie potrafi dobrać sobie odpowiednich perfum, kup mu w prezencie Dior sauvage. Niech sam się przekona, jak powinien pachnieć odpowiedni zapach męski i jak leży na jego ciele. Przekonaj się, czy jest to odpowiedni wybór, oraz czy nie odkryłaś właśnie najlepszego męskiego zapachu, jaki znasz. Spraw, by Twój mężczyzna pachniałtak, jak na to zasługuje.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *